הטיפים המנצחים לבחירת שיש שמתאים למטבח

שיש גרניט טבעי למטבח - שיש למטבח

בחירה של משטח השיש למטבח היא בחירה מרגשת מאד, כי היא מסמלת את סיום העבודות, בין אם מדובר בדירה שהבנייה שלה בקרוב תושלם ובין אם מדובר במטבח שעבר תהליך של שיפוץ. לא קל לבחור את השיש, בעיקר עם הידיעה שהשיש ילווה את המשפחה במשך הרבה מאד שנים בלי להחליף אותו. לצורך כך רוכזו כמה טיפים חשובים שכדאי מאד שילוו את תהליך בחירת המשטח ויהפכו את השהייה במטבח לנוחה ופרקטית כמה שיותר.

 

טיפים לבחירת משטח שיש למטבח

להלן כמה נקודות שכדאי לחשוב עליהן כשצריך לבחור שיש למטבח המתאים ביותר –

  • עיצוב כולל – גם מי שלא הקפיד על סגנון עיצוב אחיד בכל אזורי המטבח ירצה שמשטח השיש ייראה מתאים ושייך לחלל. לכן חשוב לשים לב ולבחור כמה דגמים לפני שמקבלים את ההחלטה.
  • בחירת שיש יוקרתי היא בחירה נכונה ומתאימה בהרבה מאד מקרים. במקרים אלה יהיה מדובר בשיש עמיד וחזק, כזה שלא מצריך פעולות תחזוקה על בסיס שוטף וכזה שיחזיק מעמד במשך הרבה מאד שנים.
  • יש שממליצים לבחור בגוון כהה על מנת להקטין את הסיכון של הכתמה ושל כתמים בולטים. בפועל משטחי השיש כיום כמעט ולא סופגים כתמים כך שאין הכרח להיצמד להנחיה שכזאת.
  • כדאי מאד להתעניין בנוגע לבחירת שיש גרניט. מדובר בשיש שנחשב כיום לאיכותי, הטוב והעמיד ביותר ולכן הוא המועדף והמבוקש ביותר בישראל ובמדינות רבות אחרות.
  • אפשר וכדאי לשקול התקנת תוספות שונות, כמו למשל אי משיש למטבח שיעשיר מאד את החלל ויהפוך את המטבח כולו ליוקרתי וייחודי, כזה שלא רואים בכל מקום! איים במטבח נפוצים מאד במטבחים אמריקאיים ובשנים האחרונות עולה הביקוש עבורם גם כאן בישראל.
  • אפשרות נוספת שמתאימה במידה ומדובר במטבח בעל חלל גדול היא התקנה של שולחן משיש למטבח. כשמו כן הוא – זהו שולחן מובנה בלב המטבח והוא ישתלב נהדר עם משטח השיש המרכזי של המטבח. יהיה נוח מאד לאכול עליו והמראה הכולל תמיד יהיה יפה ונעים לעין.
  • חשוב להזמין משטח שיש מחברה מוכרת שיש עליה לא מעט המלצות. כך אפשר להיות בטוחים שיש אל מי לפנות אם רוצים לשאול או לברר עניין מסוים שקשור במשטח השיש שנבחר.

 

בחירה חשובה של משטח השיש למטבח!

הרבה מאד זמן משפחתי משותף יעבירו ביחד בני המשפחה במטבח ולכן יש חשיבות גבוהה מאד לבחירה מוקפדת של כל האלמנטים שקשורים בעיצוב ובמראה של המטבח. השאיפה היא למראה רגוע, נינוח ונעים ולכן למשטח השיש יש תפקיד ותרוצה גדולים מאד בהשגת המטרה הזאת. משטח שיש איכותי ועמיד ילווה את המשפחה במשך הרבה מאד זמן ולא יהיה צורך לבצע בו תיקונים, עבודות או החלפות.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *