שיש למינם

שיש למינם

קטלוג שיש למינם של שיש איטליאנו

שיש למינם למטבחים, אמבטיות וחיפויים

מדוע כדאי לשלב שיש למינם בעיצוב הבית?

לאורך השנים חפשו מעצבי המטבחים והאמבטיות חומר עמיד וחזק שיעניק לחלל את המראה הטבעי של השיש ללא הרגישות הרבה של האבן הטבעית. לפני כשני עשורים הומצא הפתרון באיטליה: שיש למינם המיוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר מגרניט פורצלן. במאמר זה נכיר מהו החומר המסתורי? מהם היתרונות שלו ובאילו גוונים אפשר למצוא אותו בקטלוג? הכירו את ה"למינם", הכוכב החדש של עיצוב משטחי העבודה במטבח.

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

מה הוא שיש למינם?

שיש למינם הוא אבן מלאכותית אשר מעניקה למשתמש את היופי והחן של שיש טבעי ללא חסרונותיו. השיש  משמש כיום כחומר גלם ליצירת משטחי עבודה למטבח, ריצוף וחיפוי קירות. הוא מזכיר בצורתו שיש אך הוא בעל עמידות גבוהה מאד בשל היותו עשוי משילוב של חומרי גלם מעובדים המתקשים בתהליך חימום ארוך. ללמינם מגוון רחב של יתרונות בהשוואה לאבני השיש הטבעיות, נעמוד עליהם בקצרה.

קטלוג שיש למינם

אפשר למצוא בקטלוג שיש למינם את כל הטקסטורות בהן לוחות האבן זמינים ולבחור מביניהן. טקסטורת שיש טבעית עם גוונים חומים ואדמדמים, שחור עוצמתי בו משולבים קווים וצורות בצבע שמנת, צבעים אפורים של אבן טבעית משולבים בלבן. מלבד זאת ניתן למצוא בקטלוג מגוון רחב של עיצובים וגוונים, כהים ובהירים, היוצרים משטחים סולידיים המתאימים למטבח האורבני הנקי. המראה המרהיב של השיש אינו מאכזב ומעניק לבית תחושה של ניקיון וטוהר שנשמר לאורך שנים רבות.

מה היתרונות של שיש למינם?

  • עמידות: מול משטחי השיש הטבעי הרגישים כל כך לכתמים, סדקים ושברים, שיש למינם בולט בחוזקו. הוא עמיד בפני טמפרטורה גבוהה ולכן אפשר להציב עליו ללא חשש את סיר הבישול הלוהט שזה עתה הסרתם מהכיריים. משטחי "למינם" יוצרו על מנת לעמוד בחום של עד שש מאות מעלות: הרבה יותר מהטמפרטורה הגבוהה ביותר של מחבת או סיר שעמדו לאורך זמן על כיריים בשיא עצמתם. באותה מידה, שיש הלמינם עמיד גם בפני קור ואינו מתבלה או מוכתם כאשר מניחים עליו מוצרים שיצאו זה עתה מהמקפיא. בנוסף, את המשטחים העשויים מחומר זה אפשר לנקות עם כימיקלים חזקים ולהציב עליו כלים עשוי מתכת מבלי לחשוש שיהרס. החומר, שאינו כולל ולו גרם אחד של חומר אורגני מסוגל לעמוד בפני לחץ רב.
  • גודל: כיום, המטבחים המוצבים בחללים גדולים הם מרווחים וגם משטחי העבודה שלהם גדולים יותר מבעבר. הטכנולוגיה המתקדמת המשמשת ליצור משטחי הלמינם מאפשרת לייצר פלטות גדולות מאד הנשארות כיחידה מוצקה אחת – בממדים של שלושה מטרים ועשרים סנטימטרים, עד לרוחב של מטר ושישים סנטימטרים בעובי של 1.2 סנטימטרים. כך, אין צורך לחבר משטחים רבים זה לזה על מנת לכסות את כל שטח המשטח. בנוסף, הגודל המאסיבי מאפשר להשתמש בלוחות אלה גם לחיפוי אמבטיות או קירות משרדים וליצור משטח עמיד כדלפק כניסה בבתי מלון.
  • חומר ירוק שניתן למחזור: נציין את אחת התכונות החשובות ביותר של השיש בתקופה בה אנו עדים להשפעות ההרסניות שיש לטבע על האדם. הלמינם הוא חומר שניתן בקלות למחזור ותהליך היצור שלו אינו גורם לפליטת רעלים. כך, בניגוד לחומרים סינתטיים אחרים הוא מאפשר לנו לחיות בצורה הרמונית יותר עם כדור הארץ. העמידות הגבוהה שלו לאורך שנים רבות, בזכות תהליך חימום ארוך בתנורים מיוחדים, מבטיח שיעמוד במגמה השלטת של מוצרי ברי-קיימא שאינם מחייבים רכישה חוזרת ונשנית כל כמה שנים.

יתרונות לשיש למינם

שיש למינם בולט בחוזקו. הוא עמיד בפני טמפרטורה גבוהה

שיש למינם בולט בחוזקו. הוא עמיד בפני טמפרטורה גבוהה

אפשר לנקות עם כימיקלים חזקים ולהציב עליו כלים עשוי מתכת מבלי לחשוש שיהרס

מאפשרת לייצר פלטות גדולות, בממדים של 3.20 מטרים עד לרוחב של 1.6 סנטימטרים בעובי של 1.2 סנטימטרים.

הלמינם הוא חומר שניתן בקלות למחזור ותהליך היצור שלו אינו גורם לפליטת רעלים.

שיש איטליאנו - מוצרי שיש נוספים לבחירתכם

שיש קיסר

שיש קיסר

שיש קיסר היא החברה הישראלית הראשונה שהחלה לייצר משטחי קוורץ טבעי בארץ. שיש קיסר, מיוצר מכ-93% קוורץ טבעי .

שיש אוניקס arco iris

שיש אוניקס

שיש אונקיס הוא אחד ממשטחי השיש המרהיבים ביותר. שיש זה מומלץ לחדרי רחצה, מטבחים, וכחיפוי למגוון רחב של קירות דקורטיביים.

שיש קונצטו

שיש קונצ'טו

שיש קונצ'טו הוא שיש איכותי אשר מיוצר בעבודת יד עם אבנים אשר נחתכות ומשובצות בלוח אחד, מה שמקנה לו מראה ייחודי ואומנותי.

לוחות שיש גרניט טבעי - לבן סדוק שחור

שיש גרניט

שיש גרניט הוא שיש אשר עשוי מאבן הגרניט אשר מגיעה מהסלעים הקשים בטבע. אבן זאת היא אבן טבעית וקשיחה, אשר עמידה מאוד ולאורן זמן.

כנסו עכשיו לבחון את סוג וסגנון שיש הגרניט ממבחר מאות הגרניטים העצומים שיש לנו להציע לכם...

בנוסף לשיש הגרניט ניתן למצוא סוגי שיש למטבח שהם יותר ססגוניים כדוגמת שיש אוניקס שרבים קוראים לו שיש מואר בשל הייחודיות שבו או שיש קונצ'טו העשוי מאסופת חומרים מרתקת.

ליצירת קשר מלאו פרטים או התקשרו

למה לקוחות בוחרים בשיש קיסר של איטליאנו?

שיש איכותי

שיש במחיר שפוי

כל סוגי השיש במקום אחד

כל סוגי שיש הגרניט

דיוק בהזמנת השיש