השיש לוקח חלק גדול וחשוב במטבח ובחדרי האמבטיה ובשנים האחרונות יש לו מקום של כבוד בכל שאר החלקים בבית – זאת באמצעות ריצוף שיש שאפשר כיום להתקין על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומתוחכמות

התוצאה – רצפת שיש מבריקה, נוצצת ומרהיבה ביופייה שהופכת את הבית או הדירה לייחודיים וכאלה שלא רואים בכל מקום.
מי שמבצע שיפוץ מסיבי בבית חושב על כל פרט ופרט ובוחר לתוצאה המוגמרת את כל מה שיהיה הכי יפה, מעוצב וכמובן מתאים לרצונות והחלומות שלו. לא פשוט לבצע מהפך ושינוי כזה גדול בבית ויש הרבה על מה לחשוב ומה לקחת בחשבון. בכל מה שנוגע לשיש גם כן יש לא מעט אפשרויות.

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

מגוון אריחים לריצוף שיש לבית

לפניכם מגוון סוגי חיפוי שיש, בכל אחת מקטגוריות השיש שלפניכם תוכלו למצוא מגוון צבעים, דוגמאות וסגנונות לחיפוי שיש למטבח ולבית מכל העולם.
חברת שיש איטליאנו היא יבואנית ויצרנית חיפויי שיש – על פי בחירתכם, כך שאתם יכולים ליהנות מחיפוי שיש מושלם, יפיפה ובדיוק על פי ההזמנה שביצעתם ובחיסכון משמעותי של פערי התיווך.

ריצוף שיש בהתאמה אישית!

אצלנו בשיש איטליאנו תוכלו להתרשם ממגוון עצום של דגמי שיש בכל הצבעים והאפשרויות. אנו מתקינים ריצוף שיש תוך התאמה אישית לכל בית או דירה והתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת. נשמח לסייע ולייעץ לכם כבר בשלב העיצוב או ההתלבטות ותוכלו להתרשם ממגוון רחב של עבודות שכבר ביצענו בדירות והבתים של לקוחות מרוצים. השיש באיכות גבוהה מאד, נמדד ונחתך בדיוק על פי הגדלים והזוויות הדרושים והתוצאה – מרהיבה. החלל כולו מקבל נופך יוקרתי, מעניין וכמובן כזה שאין ולא יהיה בשום בית אחר. גם דירה קטנה או חלל מצומצם יכולים לקבל מראה שונה ויפיפה בזכות התקנה של רצפת שיש שמתאימה בעיצוב שלה לשאר האלמנטים שמשפיעים על העיצוב הכולל.

איך בוחרים את רצפת השיש?

את החלק הזה צריך וחשוב לבצע כבר בשלב העיצוב הראשוני. לרצפה יש חלק חשוב מאד בעת העיצוב המחודש של הבית, שכן היא תופסת הרבה מקום בחלל ותמיד היא חייבת להשתלב בצורה טובה ונעימה לעין. חשוב מאד לבחור את הגוונים שיתאימו ורצוי להתייעץ, במידת הצורך, עם איש או אשת מקצוע מעולם עיצוב הפנים. כך אט אט העיצוב של הבית החדש יקרום עור וגידים וייבנה בדיוק כפי שמי שגר בבית רוצה וחולם.

כנסו עכשיו לבחון את סוג וסגנון השיש מהמבחר העצום שיש לנו להציע לכם

ניתן למצוא סוגי שיש ססגוניים כדוגמת שיש אוניקס שרבים קוראים לו שיש מואר בשל הייחודיות שבו או שיש קונצ'טו העשוי מאסופת חומרים מרתקת.

ליצירת קשר מלאו פרטים או התקשרו

למה לקוחות בוחרים שיש למטבח של איטליאנו?

שיש איכותי

שיש במחיר שפוי

שיש בצבעים מושלמים

כל סוגי השיש

דיוק בהזמנת השיש

דילוג לתוכן