מהו שיש קיסר

משטחי אבן קיסר, המיוצרים מכ-93% קוורץ טבעי ומכמות קטנה של פיגמנטים ופולימרים שׂרפיים, משטחי קיסר עמידים בפני כתמים, קילוף וסדקים.
קוורץ הנו אחד החומרים החזקים בטבע כמרכיב המרכזי במשטחים שלה. בכך הובילה מהפכה בשוק זה בארץ.

שיש קיסר הנה החברה הישראלית הראשונה שהחלה לייצר משטחי קוורץ טבעי בארץ

שיש קיסר

אבן קיסר – קטלוג, דגמים, דוגמאות ותמונות

לפניכם קטלוג אבן קיסר בשלל דגמים, צבעים וסגנונות לבחירתכם.

שיש קיסר – תכונות ושימושים

תכונות אלו הופכות את שיש שיש קיסר למרכיב אידיאלי כמשטח שיש למטבח, בחדרי אמבטיות, לכיורים, שיש למדרגות, לדלפקים שונים, לחיפויים, לציפויים, לאריחים, למרצפות ועוד – הן בבתי מגורים, הן במבנים ציבוריים והן במבנים עסקיים (לרבות מסעדות, ברים ובתי קפה).

עוד סוג שיש מומלץ מאוד לכל המשטחים המצויינים לעיל הוא שיש גרניט שאחד היתרונות המובהקים שלו מלבד היותו שיש מאוד חזק הוא מאות הדוגמאות שהוא מציע לנו. תוכלו להתרשם מלמעלה מ-300 סוגי גרניט בקטלוג שיש גרניט שלנו שבו גם תוכלו לראות ניסוי מדהים על עמידות השיש עם מבער – חובה לצפות!!

עוד סוג מומלץ מאוד הוא שיש איטלקי, שהמשמעות היא גימור איטלקי לשיש – הידוע כגימור השיש הטוב בעולם. גימור איטלקי ניתן גם לשיש גרניט, שיש אוניקסשיש קונצ'טו ועוד

אבן קיסר קוורץ

משטחי הקוורץ של אבן קיסר הם השילוב האולטימטיבי בין חוזקו של הטבע לתחכום טכנולוגי. משטחי אבן קיסר, בהיותם אחידים ודחוסים, עמידים בפני שריטות וכתמים.

משטחי אבן קיסר שומרים על יופיים בלא צורך בחומרי איטום וכמעט שאינם דורשים אחזקה. לוחות אבן קיסר חזקים וגמישים מכל סוגי המשטחים התעשייתיים והטבעיים כאחד.

התקנת אבן קיסר

התקנת משטח קוורץ הנה קלה ופשוטה – תכונות ההופכות אותו למרכיב אידיאלי בבחינת עלות-תועלת ובעמידות לאורך זמן. יחד עם העיצובים המרהיבים והדגמים החדשניים – אבן קיסר נותנת בסיס איתן לכל חלל.

מוצרי שיש נוספים לבחירתכם

כאמור, שיש קיסר הוא מהמוכרים ביותר בישראל. יחד עם זאת, כחלק מהתפתחות העולם לכפר הגלובלי, אנו חשופים כיום לעוד המון סוגי שיש מובחרים, שונים וייחודיים. לפניכם אפשרויות שיש נוספות.

שיש למטבח

רוצים לראות דוגמאות ואפשרויות שיש למטבח? כאן תוכלו ליהנות משלל תמונות של פרויקטים וסוגי שיש למטבח. כנס עכשיו!

שיש איטלקי

שיש איטלקי למטבח מעניק לו מראה אלגנטי יוקרתי איכותי! שיש איטליאנו מתמחים בשיש איטלקי ומייבאים את השיש מאיטליה ללא פערי תיווך

שיש גרניט

שיש גרניט הוא מסוגי השיש הפופולריים למטבח. שיש גרניט למטבח מגיע בשלל צבעים גדול במיוחד. כנסו ותתרשמו מסוגי הגרניטים

מדרגות שיש

מדרגות שיש לבית הן נוחות ובטוחות ובעלות נוכחות שקשה לפספס אותן. רוצים להתרשם מדוגמאות שיש למדרגות?

שיש אוניקס

שיש אוניקס הוא אחד ממשטחי השיש המרהיבים ביופיו. שיש זה מומלץ לחדרי רחצה, מטבחים, וכחיפוי למגוון רחב של קירות דקורטיביים.

שיש קונצ’טו

מחפשים שיש איכותי למטבח? שיש קונצ'טו מיוצר בעבודת יד של שיבוץ האבנים בלוח אחד ובכך הקונצ'רטו מקרין מראה אומנותי בשונה מסוגי שיש אחרים

סגור נגישות