איך מנקים שיש גרניט

איך מנקים שיש גרניט

שמירה על משטח שיש נקי היא שמירה על מטבח נקי. השיש מהווה חלק גדול מאד במטבח של כל אחד ולכן יש חשיבות גבוהה מאד לכך שהשיש יהיה תמיד נקי.

מצד אחד – מדובר בהגיינה ובנושא בסיסי של תברואה. מצד שני – אם השיש לא יישמר נקי כל הזמן עלולים להגיע מיני חרקים לאכול את שאריות המזון, הריח במטבח יהיה לא נעים וכך גם השהות במטבח כולו. מכיוון שקיימים כיום כמה וכמה סוגים של שיש – כדאי לדעת איך לבצע ניקוי כתמים משיש במטבח בדרך שתהיה יעילה, נכונה, קלה ומהירה. מכיוון שמשטח השיש נחשב לעמיד מאד – ללא ספק אין הרבה פעולות ניקוי שצריך לבצע ואם שומרים על הניקיון באופן יומיומי השיש יישמר למשך הרבה מאד שנים.

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

מה צריך לדעת על ניקוי משטחי שיש?

משטח שיש הוא משטח קשה מאד, פני השטח שלו מוחלקים ומטבע הדברים והשימוש המיועד בו הוא אמור להיות עמיד גם במגע עם כלים או מזונות בטמפרטורות גבוהות מאד. מכאן אפשר להבין שלא בנקל משטח השיש יוכתם או שייגרם לו נזק. יחד עם זאת – תמיד רצוי לשמור עליו כמה שיותר נקי. ניקוי שיש חייב להתבצע באופן יומיומי וקובע, כל אימת שזה דרוש – אחרי סיום הכנת האוכל, במידה ומתגלים לכלוך או שאריות שעלולים להכתים את המשטח (בעיקר מאכלים בעלי גוון חזק במיוחד – תבלין הכורכום, פפריקה וחומרים אחרים שיונחו על השיש כמו צבע לשיער). חשוב תמיד להשאיר את המשטח נקי ולסלק כל שארית של מזון או לכלוך.

  • איך מנקים שיש גרניט
    להלן כמה פעולות שכדאי לבצע על בסיס יומיומי או מזדמן על פי הצורך על מנת לשמור על משטח שיש גרניט נקי כך שהבישול והעבודה על גבי המשטח יהיו נוחים ונעימים:
  1. ניגוב המשטח עם סמרטוט לח. חשוב לשים לב לנקות גם מתחת לחפצים או מכשירי חשמל שממוקמים על השיש, כמו הקומקום החשמלי או המיקרוגל.

  2. חומרי ניקוי כימיים – ישנם לא מעט תרסיסים או חומרי ניקוי שלא נחשבים לאגרסיביים ויסייעו מאד בשמירה על שיש נקי. למרות זאת מומלץ לבצע בחינת שימוש בחומר בפעם הראשונה בפינה נסתרת על מנת לוודא שלא נגרם נזק או כתם למשטח השיש בגלל השימוש בחומר זה. במידה ועולה חשד שהחומר אכן מזיק לשיש – אין להשתמש בו אלא לקנות אחד אחר.

  3. ניקוי יסודי מדי פעם – ברשתות השיווק ניתן לקנות חומרי ניקוי שנחשבים למעט יותר אגרסיביים וכדאי לעשות בהם שימוש אחת לכמה חודשים בלבד. כך תוסר השכבה העליונה של לכלוך שהצטבר וייתכן שלא קל להבחין בה ולדעת שהיא בכלל קיימת. משטחי שיש גרניט חשבים לכאלה שלא מתלכלכים בנקל או שנגרם להם נזק בקלות אבל חשוב לדעת גם על החומרים האלה.

שיש איטליאנו מתמחים בשימוש בשיש גרניט

כאמור שיש גרניט מגיע בשלל צבעים, גוונים וסגנונות. אנו נראה לכם מעט סוגים של שיש גרניט המתאימים לכל מטרה.

כנסו עכשיו לבחון את סוג וסגנון שיש הגרניט ממבחר מאות הגרניטים העצומים שיש לנו להציע לכם – קטלוג שיש גרניט למטבח.

בנוסף לשיש הגרניט ניתן למצוא סוגי שיש למטבח שהם יותר ססגוניים כדוגמת שיש אוניקס שרבים קוראים לו שיש מואר בשל הייחודיות שבו או שיש קונצ'טו העשוי מאסופת חומרים מרתקת.

ליצירת קשר התקשרו

למה לקוחות בוחרים שיש למטבח של איטליאנו?

שיש גרניט איכותי

שיש גרניט במחיר שפוי

כל סוגי שיש הגרניט

כל סוגי שיש הגרניט

דיוק בהזמנת שיש הגרניט