מדרגות שיש לכל מטרה

הבחירה במדרגות שיש תקנה לכם מראה איכותי ויוקרתי ייחודי לצד פונקציונליות גבוהה בשל מניעת הצטברות לכלוך. המראה המבריק של שיש למדרגות יעניק לבית אלגנטיות ברמה אחרת.
מדרגות שיש

מדרגות שיש לבית

מדרגות שיש לבית הם דרך מצוינת לעבור בין המפלסים השונים בבית. הן נוחות ובטוחות ובעלות נוכחות שקשה לפספס אותן.
חשוב מאוד להתאים את מדרגות השיש לחלל הבית ולסגנונו, וזאת על מנת שיראו כחלק בלתי נפרד מחלל הבית. מדרגות השיש הם דרך נוחה וחכמה לשימוש קל ויעיל בחיי היום יום שלנו.

סוגי מדרגות שיש

מדרגת שיש ניתן לבנות מכל סוג שיש כמעט. ניתן לבחור שמדרגות השיש שלכם יהיו אחד ממאות סוגי שיש הגרניט אותם תוכלו לבחור בקטלוג שיש הגרניט שלנו. כמוכן ישנם את סוגי השיש המיוחדים כדוגמת שיש אוניקס או שיש הקונצ'טו שרבים מעדיפים אותו כשיש למטבח בשל המראה הייחודי שלו.

ישנם כמה סוגי מדרגות שיש פופולאריים אשר תמצאו בכל בית. מדובר על כמה סוגי מדרגות אשר כוללים : מדרגות קלות, מדרגות מעץ , מדרגות ממתכת.

מדרגות קלות- מדרגות אלו מורכבות מברזל אליו יוצקים מדרך מבטון טרומי ומעליו פלטה המותאמת לריצוף. הבטון נצבע בהתאמה לצבע הקירות או התקרה בבית, וכך מתקבל גרם מדרגות אוורירי עם נוכחות בשטח, אשר משתלב עם קירות וריצוף הבית ואינו משתלט על כלל חלל הבית.

מדרגות עץ- מדרגות עץ אלו מדרגות אשר מכוסות בלכה שקופה, הם מקנות תחושה של אוירה חמימה וביתית, ומשלימות אלמנטים עיצוביים שונים בבית כמו ריהוט או ריצוף פרקט.

מדרגות ממתכת- מדרגות אלו עשויות מברזל עם מידרך מתכת שתוכו מטביעים חומר ריצוף שיש או אבן או קרמיקה וכו'. המראה שמתקבל מודגש ויוצר שילוב בין החומרים השונים ממנו הוא מיוצר לבין החומרים הטבעיים.

מדרגות שיש יוקרתיות

מה חשוב לדעת שבוחרים מדרגות שיש

מדרגות שיש חיצוניות והן פנימיות חייבות להתאים בעיצובן לחלל הבית, הן צריכות להשתלב בכניסה לבית, או לחצר אם תלוי איפה בחרתם למקם אותן. כך שהם חייבות להיות מעוצבות באופן שיהפוך אותם לחלק בלתי נפרד מהבית ומהעיצוב הכללי של הבית וסגנונו.