שיש גרניט הוא השיש העמיד ביותר מכל חומרי השיש אשר קיימים בשוק. שיש גרניט מכיל מעל 700 צבעים וסגנונות שונים מכל העולם. הצבעים העשירים של שיש גרניט מקנים לו כוח וייחודיות והופכים אותו לשיש האידיאלי ביותר למשטחי עבודה הן לחדרי מטבח, רחצה, דלפקים, חיפוי קירות פנימיים וחיצונים, מרצפות ועוד.

לשיש גרניט סוגים שונים אשר כוללים בין היתר: שיש גרניט לבן, שיש גרניט חום, שיש גרניט שחור, שיש גרניט זהוב וכו' אשר יוצרים שיש  ייחודי שרק קיים באבן הגרניט.

בהמשך עמוד זה תוכלו להתרשם מהקטלוג העצום של שיש הגרניט ולצפות בוידאו ייחודי בו מבוצע ניסוי יוצא דופן עם מבער על שיש גרניט

קטלוג שיש גרניט הגדול בישראל – קטלוג שיש גרניט למטבח ולכל מטרה

לפניכם קטלוג שיש גרניט הגדול בישראל עם למעלה מ-240 דוגמאות של שיש גרניט להגשמת חלומכם. אם ברצונכם להיחשף לכל סוגי הגרניט בעולם – אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה שלנו ולהיוועץ עם מומחה שיש, הייעוץ הוא בחינם וללא כל התחייבות – ככה זה כשיש חברה שמוכנה לעשות הכל בשבילכם!

שיש איטליאנו, להבדיל מרוב חברות השיש בישראל, היא היבואנית והיצרנית של שיש הגרניט – המשמעות היא שאתם חוסכים פערי תיווך מטורפים ואיכות המוצר שאתם תקבלו היא באחריותינו בלבד ולא ע"י גורם צד שלישי שצריך לפנות אליו ובדרך נוצרים עיכובים באספקה, ביצוע הזמנה לא נכונה וכיוצ"ב.