אי שיש למטבח

שולחן שיש למטבח - אי משיש

אם יש במטבח חלל גדול שאפשר לנצל גם את המרכז שלו – הרי שהתקנת אי יכולה להיות מתאימה מאד והשימוש במטבח יהיה שונה באופן מהותי מהשימוש בחלל שאין בו אי. מה שבעבר היה נחשב לבעל אופי אמריקאי הפך בשנים האחרונות לטרנד שמסרב לחלוף והרבה מאד בעלי בתים מוצאים בו עניין ושימוש. עם הזמן התפתחו שיטות ההתקנה והעיצוב, שכן לא בכל מטבח מתאימים אותם האיים וצריך להקדיש את הזמן והמחשבה לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל משפחה או לקוח בנפרד. החידוש האחרון בתחום הוא התקנה של אי משיש למטבח.

אחרי שמוסיפים חיפויי שיש אי אפשר לדמיין איך המטבח היה נראה בלעדיהם.

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות

מה היתרון של אי במטבח?

כאשר מציבים אי במרכז המטבח כל האווירה נדמה שסובבת סביב השולחן ובעצם – סביב מי שיושב לידו. המיקוד והעיקר בחדר מופנים אל השולחן ועצם הצבתו במרכז המטבח (מה שקורה בדרך כלל בשל החלל רחב הידיים) גורמת למטבח להפוך לא רק למקום שבו אוכלים אלא לאזור שאליו מגיעים כל בני המשפחה כדי להיות ביחד. האי בדרך כלל מוגבה משאר השולחנות בבית, לרבות השולחן של פינת האכול ומכאן שהוא מתאים גם לארוחה שלמה ומלאה, גם להעברת הזמן בשיחה ובעצם אפשר לעשות בו כל פעולה נוספת שהשהייה המשפחתית מתאימה לה ותביא איתה הנאה וזמן נעים עבור בני המשפחה. שולחן שיש למטבח הופך לבעל שימושים רבים ולא רק אכילה סביבה בעת זמן הארוחות.

שילוב בין אי לבין שיש

מה שהתחיל בעיקר עם עץ או חומרי גלם נוספים הפך לאחרונה לכזה שעשוי גם משיש ובעצם אין סיבה שלא. יש בכך קפיצת מדרגה, שכן האיים המטבחיים כעת הרבה יותר יפים ויוקרתיים ומאפשרים הרבה אפשרויות עיצוב שלא היו קיימות קודם לכן. בנוסף לכך בזכות השימוש בשיש האי במטבח יכול להחזיק מעמד למשך הרבה מאד זמן והשיש מביא איתו עמידות גבוהה מאד. אפשר לבחור מתוך מגוון רחב של סוגי שיש יוקרתי וכך האי במטבח ישתלב עם שאר האלמנטים שמשפיעים על העיצוב ובזכותם המראה הכולל יהיה מושלם והמטבח כולו ייראה נהדר.

סוגים שונים של שיש שמתאימים לאי

כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והעשרת ההיצע הקיים עבור איים למטבח שמשולב בהם שיש – אפשר אפילו למצוא אי למטבח שעשוי שיש גרניט. השיש באיכות הגבוהה ביותר שקיים כיום בעולם של משטחי השיש וזה שנחשב למבוקש והנפוץ ביותר בקרב אלה שמעצבים מחדש את הבתים ו/או המטבחים שלהם. סוג השיש שטוב ומתאים להתקנה כחלק ממשטח העבודה של הבישול והכנת האוכל – ללא ספק יהיה טוב גם עבור המשטח של האי במטבח. האי יהיה יפה, מבריק, עמיד ולא יקרו בו שום תקלות כמו שריטות, פגמים או כתמים של אוכל.

גלריית עבודות

יתרונות לאי משיש טרניט

אחד החומרים החזקים והאיכותיים בטבע .

עשוי ממגוון מינרלים חזקים כגון קוורץ.

גרניט עמיד לאורך זמן ולא נשחק מהר

מגיע במגוון סגנונות וצבעים שונים.

ניתן להשתמש בו הן בבית והן בחוץ במגוון רחב של שימושים שונים.

שיש איטליאנו מתמחים בשימוש בחיפוי שיש

כאמור שיש גרניט מגיע בשלל צבעים, גוונים וסגנונות. אנו נראה לכם מעט סוגים של שיש גרניט המתאימים לכל מטרה.

כנסו עכשיו לבחון את סוג וסגנון שיש למטבח ממבחר סוגי השיש למטבח העצומים שיש לנו להציע לכם.

ליצירת קשר מלאו פרטים או התקשרו

למה לקוחות בוחרים חיפוי שיש ב- שיש איטליאנו?

חיפוי שיש איכותי

חיפוי שיש במחיר שפוי

כל סוגי חיפוי שיש

קטלוג חיפוי שיש

דיוק בהזמנת חיפוי שיש