מדרגות שיש
הבחירה במדרגות שיש תקנה לכם מראה איכותי ויוקרתי ייחודי לצד פונקציונליות גבוהה בשל מניעת הצטברות לכלוך

יתרונות מדרגות שיש

למדרגות שיש יתרונות רבים:
ראשית, הן עמידות לאורך זמן רב בין אם הן ממוקמות בתוך הבית או מחוץ לבית בכניסה לגינה או בכניסה למרפסת וכו'.

שנית, מדרגות השיש נותנות תחושה של יוקרתיות במיוחד שמדובר במדרגות שממוקמות בבתים פרטיים ודירות יוקרתיות.

שלישית, ניתן לנקות אותן ללא כל קושי והן מגיעות במגוון צבעים שונים החל מלבן, קרם, צהוב, אפור , אבן מצפה וכו' ועד גדלים ומרקמים שונים אשר מותאמים אישית לצורכי הלקוח.

סוגי מדרגות שיש

מדרגת שיש ניתן לבנות מכל סוג שיש כמעט. ניתן לבחור שמדרגות השיש שלכם יהיו אחד ממאות סוגי שיש הגרניט אותם תוכלו לבחור בקטלוג שיש הגרניט שלנו. כמוכן ישנם את סוגי השיש המיוחדים כדוגמת שיש אוניקס או שיש הקונצ'טו שרבים מעדיפים אותו כשיש למטבח בשל המראה הייחודי שלו.

ישנם כמה סוגי מדרגות שיש פופולאריים אשר תמצאו בכל בית. מדובר על כמה סוגי מדרגות אשר כוללים : מדרגות קלות, מדרגות מעץ , מדרגות ממתכת.

מדרגות קלות- מדרגות אלו מורכבות מברזל אליו יוצקים מדרך מבטון טרומי ומעליו פלטה המותאמת לריצוף. הבטון נצבע בהתאמה לצבע הקירות או התקרה בבית, וכך מתקבל גרם מדרגות אוורירי עם נוכחות בשטח, אשר משתלב עם קירות וריצוף הבית ואינו משתלט על כלל חלל הבית.

מדרגות עץ- מדרגות עץ אלו מדרגות אשר מכוסות בלכה שקופה, הם מקנות תחושה של אוירה חמימה וביתית, ומשלימות אלמנטים עיצוביים שונים בבית כמו ריהוט או ריצוף פרקט.

מדרגות ממתכת- מדרגות אלו עשויות מברזל עם מידרך מתכת שתוכו מטביעים חומר ריצוף שיש או אבן או קרמיקה וכו'. המראה שמתקבל מודגש ויוצר שילוב בין החומרים השונים ממנו הוא מיוצר לבין החומרים הטבעיים.

מדרגות שיש – קטלוג, דגמים, דוגמאות ותמונות

לפניכם קטלוג מדרגות שיש בשלל דגמים, צבעים וסגנונות לבחירתכם.

דגמי שיש נוספים

סגור נגישות